Informace o webu

Webové stránky jsou několikrát měsíčně aktualizovaným magazínem pro čtenáře středního věku. Najdete zde články zaměřené na zdraví a životní styl, tipy na vaření i zajímavosti ze světa techniky.

Autorská práva, provozovatel

Provozovatelem webu je Jan Polzer, Černého 45, 635 00 Brno. IČ: 756 84 411. DIČ: CZ8012293839. Zapsán u ŽÚ města Brna dne 4. 8. 2005, evid. č. 370306-67944-01.

Veškeré texty a fotografie na tomto webu podléhají autorským právům a je zakázáno je kopírovat a používat na jiných stránkách bez svolení provozovatele.

Reklama

Máte-li zájem o reklamu na těchto webových stránkách, pak nás prosím kontaktujte.

Komentáře a diskuze

Obsah komentářů a diskuzí je moderován. Komentáře nesouvisející s tématem článku, urážlivý obsah, komentáře s odkazy parazitujícími na obsahu článků (budování zpětných odkazů) a podobný nevhodný obsah je průběžně odstraňován.

Upozornění: Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Tento web běží na redakčním systému Drupal.