Po jakých mužích ženy touží?

muži a ženy

reklama

Vážně chtějí ženy jenom ty zlobivé kluky (bad boys) nebo naopak přecitlivělé romantiky? Mrkněte třeba na seznamku Jiskření.cz – kolik takových „bad boys“ z Prahy tam na první pohled vidíte?

Lupiči žádají buď vaše peníze, nebo život, kdežto ženy žádají obojí.“

Max Frisch

Vážně chtějí ženy jenom ty zlobivé kluky (bad boys) nebo naopak přecitlivělé romantiky? Mrkněte třeba na seznamku Jiskření.cz – kolik takových „bad boys“ z Prahy tam na první pohled vidíte?

Také nechápete, jak je možné, že ženy dávají přednost postarším mužům a za nejvíc sexy symbola považují Johnnyho Deppa?  My také ne, ale možná vám to dnešní článek o tom, po jakých mužích ženy touží, trochu osvětlí…

Touží po těch, kteří..

… v nich dokáží vzbudit respekt

Hlavně žádného slabocha! Ženy jsou od přírody velice silné a proto je přirozeně lákají silné typy mužů, které je dokáží ochránit, vytvořit zázemí a dodat pocit, že jsou tu pro ně. Síla osobnosti je pak i to, že dotyčný dokáže ukázat své pravé emoce, smutek i pláč. Slaboch je naopak ten, co více mluví než cítí nebo dokazuje navenek!

… jsou inteligentní, sebevědomí a ambiciózní

Takové muže ženy přímo vyhledávají. Někoho, kdo se nebojí budoucnosti, má sny a cíl, za kterým si jde. Opět jsou to silní muži, kteří si dokáží užívat života a nemají potřebu někomu závidět nebo fňukat si na nadřízené. Jsou pro ženy vzorem, někým, na koho můžou být hrdé a koho zároveň mohou podporovat.

… porušují pravidla

Bad boys nemusí nutně vzrušovat každou ženu, ale určitá drzost, svéráznost a rebélie působí jako afrodiziakum. Nemusíte být nutně kriminálník, stačí že mávnete rukou nad předpisy etikety, vynadáte sousedovi nebo tajně utečete z nudné rodinné večeře. Pak jsou tu samozřejmě pánové, kteří dokáží uhranout pohledem, profesionální svůdníci a problémoví týpci. Do těch se zamiluje třetina žen, pak se proplesknou a jdou hledat někoho serióznějšího a upřímnějšího. I to je odpověď.

… jsou zabezpečení a starší

Tohle sice neplatí o všech ženách, ale starší muže spojuje několik věcí, které když budete splňovat i v mladém věku, tak těm starším pánům vypálíte rybník, tedy: jsou zabezpečení a světem otřelí. Vědí, co od života a ženy chtějí, jsou více nad věcí a většinou už se vyřádili, takže touží už jen po zázemí, troše svobody a ženě, která s nimi bude sdílet to, co budovali celý život…A to zní jako ráj!

… nejsou závislí na maminkách

Ženská se rozhodne o vás bojovat s tisíci dalšími sokyněmi, ale boj s maminkou vzdá předem. Ví totiž, že je prohráno!

… jsou něžní a dokáží naslouchat

Poslední, ale velice důležitý bod. Nemusíte ženě ve všem vyhovět nebo se vším souhlasit, pro ženu je důležité už jen naslouchání a to, zda její názor respektujete a berete na vědomí! Ženy netouží být ve vztahu dominantní, ale rozhodně musejí být rovnocennými partnerkami…

Pokud jste opačného pohlaví, jistě vás bude zajímat Po jakých ženách touží muži. 🙂

Poznali jste alespoň v pár bodech, jste (nebo budete) nadprůměrně skvělý přítel. Výhra v loterii, její životní štěstí. Tak proč by měnila?

reklama