Sledujte filmy a seriály online

filmy online

reklama

Televizní vysílání stále má své příznivce. Zároveň však roste oblíbenost online služeb, které umožňují sledování filmů a seriálů přes internet. Uživatelé si mohou pustit pořady pouštět kdykoliv se jim to hodí. Výběr není omezen časovým programem, volit lze z obrovské nabídky. Máme pro vás přehled nejpopulárnějších služeb. 

Vypalování CD a DVD už nefrčí

Dříve bylo běžné kupovat si filmy či seriály na CD nebo DVD. Časté bylo také vypalování CD a DVD, pokud někdo nechtěl utrácet za originály. Filmy se pak pouštěly na přehrávačích. Pamatujete si ještě na doby, kdy jste si od příbuzných či přátel půjčovali DVD? Dnes na ně jen vzpomínáme. Spousta lidí už ani nemá přehrávače. Mechanika v počítačích se používá zřídka, notebooky ji nemívají.

Online služby jsou rychlejší a dostupnější. Využívat je lze v televizi, počítači, a dokonce i tabletu. Sledovat filmy a oblíbené seriály lze s nimi kdykoliv a odkudkoliv. 

Netflix

Netflix je americká firma působící téměř po celém světě. Založená byla již v roce 1997, k jejímu rozmachu ovšem dochází až v posledních letech. V nabídce má ohromné množství filmů, seriálů i dokumentárních pořadů. Ty, které jsou dostupné v České republice, většinou mají český dabing nebo alespoň titulky. 

Společnost nabízí zkušební tři měsíce zdarma. Pak má uživatel na výběr ze tří verzí předplatného, které se liší cenou a rozsahem služeb. 

HBO GO

HBO GO provozuje soukromá televizní stanice HBO. I zde je nabídka pestrá. HBO GO láká nižším předplatným než Netflix. Výhodou je také vyšší podpora českého dabingu – jestli neradi sledujete pořady v původním znění, bude vám HBO GO vyhovovat více. 

Apple TV+

Milovníkům značky Apple tato služba určitě neunikla. Předplatné Apple TV+ je příznivé, avšak nabídka pořadů může mnohým připadat chudá. Obsahuje totiž jen videa, za kterými stojí Apple. Řadu filmů a seriálů, na které jste zvyklí, zde tudíž nenajdete. 

Amazon Prime 

Pokud naopak preferujete pořady v angličtině, vyzkoušejte Amazon Prime, kde originální znění nad češtinou převládá. Jak je vidět, Amazon není jen úspěšný e-shop, angažuje se i v dalších oblastech. 

iVysílání ČT 

Pořady, které vysílá či vysílala Česká televize, lze bez poplatků a registrace pouštět z jejího videoarchivu. České znění je v tomto případě samozřejmostí. Nevýhodou je reklamní blok na začátku videa. 

Voyo 

Voyo je služba od televize Nova. Najdete zde filmy i seriály v českém znění. K jejich sledování je nutná registrace, po které dostanete sedm dní zdarma na vyzkoušení. Poté se platí předplatné vždy na 30 dní dopředu.

reklama