Partnerské vztahy

21
Feb
2017

Po jakých mužích ženy touží?

"Lupiči žádají buď vaše peníze, nebo život, kdežto ženy žádají obojí."

Max Frisch

Vážně chtějí ženy jenom ty zlobivé kluky (bad boys) nebo naopak přecitlivělé romantiky? Mrkněte třeba na seznamku Jiskření.cz - kolik takových "bad boys" z Prahy tam na první pohled vidíte?

20
Jun
2011

Intimní anorexie

Fenomén, který se stává prokletím i postižením mnohých dlouhodobých svazků manželství. Skrytý a zákeřný ničitel lásky a sounáležitosti. Znáte jej?

2
Sep
2010

Jak poznat nevěru a další užitečné rady

Nevěra může mít celou řadu příčin, mezi ty hlavní patří nedostatek komunikace s partnerem, stereotyp (jeden z dvojice zatouží čas od času po jiném sexuálním partnerovi) nebo časté hádky. Mezi příčiny nevěry může patřit také určitá pomsta druhému partnerovi.

19
Aug
2010

Jak bez problémů projít majetkovým vyrovnáním po rozvodu

Statistiky jsou bohužel neúprosné – každé druhé manželství u nás podle nich po nějakém čase končí rozvodem. I když je rozvod pouhou formalitou, dělení společně nabytého majetku je mnohem složitější. Nejlepší variantou samozřejmě je domluvit se s partnerem o dělení majetku v klidu bez přítomnosti právníka. Ne vždy je to ale možné.

15
Aug
2010

Jak být „single“ a v pohodě zároveň

Pokud člověk zrovna neprožívá žádný vztah, mohou na něj dopadnout pocity samoty nebo dokonce deprese. Zůstávat však sám zavřený doma je to nejhorší, co můžete udělat. V těchto chvílích jsou nejlepším lékem přátelé a známí, na které se můžete obrátit.

13
Aug
2010

Víkend pro dva – zažijte něco nevšedního

Mnoho cestovních kanceláří se v posledních letech začalo kromě klasických dovolených zaměřovat i na tematicky zaměřené krátkodobé pobyty, tzv. víkendy pro dva. Vznikly i specializované agentury, které se zaměřují na odpočinek nejen v České republice, ale prakticky v každé zemi EU (tzv. eurovíkend).